Elektryka

Na początku naszej działalności głównym jej przedmiotem były nowoczesne instalacje elektryczne. Nasze rozwiązania w tym zakresie pozwolą wykonać instalację elektryczną, która spełni oczekiwania każdego klienta. Instalacje, które wykonujemy cechują się nowoczesnością, estetyką wykonania, ale przede wszystkim niezawodnością i bezpieczeństwem podczas codziennej eksploatacji. Te dwie ostatnie cechy uzyskujemy dzięki bardzo starannemu podejściu do wykonania instalacji już na etapie jej projektowania, a następnie podczas samego montażu przewodów oraz osprzętu elektrycznego. Jeśli chodzi o samo okablowanie budynku zwracamy dużą uwagę na to by poszczególne obwody elektryczne były wykonane i podzielone w ten sposób aby w przyszłości podłączenie do nich urządzeń o dużej mocy nie powodowało znacznego ich obciążenia, co skutkuje spadkami napięcia w instalacji oraz niebezpieczeństwem uszkodzenia izolacji przewodu, a w konsekwencji zwarciem i pożarem. Jeśli tylko pozwalają na to warunki zawsze układamy przewody elektryczne tak aby jak najbardziej w przyszłości zminimalizować prawdopodobieństwo ich uszkodzenia np. po przez przewiercenie podczas montażu karniszy. Przewody elektryczne łączymy tylko za pomocą listew łączeniowych skręcanych. Dzięki temu w miejscach połączeń przewody nie są narażone na przegrzewanie się. Zawsze zabezpieczamy całą instalację za pomocą nie tylko wyłączników różnicowo-prądowych, ale także stosujemy odgromniki przepięciowe. Pozwala to na zabezpieczenie drogiego sprzętu komputerowego, RTV, oraz innych urządzeń elektrycznych przed uszkodzeniami spowodowanymi przepięciami w sieci elektrycznej spowodowanymi przez wyładowania atmosferyczne. Montujemy osprzęt elektryczny tylko uznanych i sprawdzonych firm takich jak LEGRAND , MOELLER, HAGER. Aby wykonana przez nas instalacja elektryczna była estetyczna stosujemy połączenia tylko na tzw. „głębokich puszkach” montowanych w układzie zespolonym co po zamontowaniu gniazdek i wyłączników daje bardzo ładny efekt. Oczywiście po całkowitym wykończeniu budynku wykonujemy tak zwany „biały montaż” osprzętu elektrycznego czyli wszystkich gniazdek, wyłączników lamp. Naszym klientom polecamy tutaj także sprawdzone systemy firm SIMON-KONTAKT, BERKER.
Proponujemy także wykonawstwo w zakresie nietypowego oświetlenia z wykorzystaniem nowoczesnych źródeł światła takich jak LEDY czy też światłowody. Już na etapie projektowania instalacji elektrycznej zawsze służymy radą i proponujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb poszczególnych klientów, tak aby w przyszłości eksploatacja instalacji elektrycznej była jak najlepsza dla użytkownika.
Oprócz wykonawstwa nowych instalacji elektrycznych oferujemy także remonty, przeróbki oraz wymianę starych instalacji, a także wymianę rozdzielni bezpiecznikowych czy też samych układów licznikowych wraz z przyłączem.

Usługi elektryczne

 • planowanie i wykonawstwo kompleksowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
 • montaż i wymiana: lamp, wyłączników i gniazd
 • naprawa i konserwacja lamp oświetleniowych
 • montaż ograniczników przepięć
 • montaż uziemienia
 • naprawa i modernizacja instalacji elektrycznych
 • automatyzacja budynków „Dom inteligentny”
 • instalacje alarmowe
 • montaż elektrycznych urządzeń grzewczych CWU  – przepływowych podgrzewaczy wody, grzałek elektrycznych itp
 • sterowania maszyn
 • pomiary elektryczne
 • pomoc przy załatwianiu formalności z zakładem energetycznym

 

 

Wystarczy się z nami skontaktować, a my przygotujemy dla Państwa ofertę.
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie